Hakkımızda

Değerli çiftçiler, ortaklar ve dostlar,

Çocukluktan itibaren, anavatana karşı dikkatli tutumumuz anlatıldı. Bize doğal kaynaklarımızı, yani tarlaların, göllerin ve bahçelerin güzelliğini takdir etmemiz, temiz havayı ve geniş toprakları beslememiz öğretildi.Bugün, tarımın kimyasallaşması çağında, toprağımızın yardıma ihtiyacı var. Bitkiler üzerindeki böcek ilacı yükü, toprağın tükenmesi ve petrol kirliliği dünyanın ve insanlığın geleceğine etkisini sürdürmektedir.

Çocuklarımızın ve torunlarımızın sağlığı için onu korumalı ve ona bakmalıyız. “Antalya Agro” şirketi toprak, bitki, hayvan ve insan sağlığına önem veren ilgilileri bir araya getirdi. Bitkilerin korunması ve beslenmesi, toprağın ıslahı, hayvancılık için biyo-hazırlık, vb. için mikrobiyal ve enzim preparatları üretiyoruz. Tarım uzmanlarımız her çiftliğin özelliklerini göz önünde bulundurarak size her zaman tavsiyelerde bulunacak ve gerekirse yetiştirme teknolojisi geliştirecektir.

erli toprağın sevgiye, çalışmaya ve bağlılığa ihtiyacı var. Bu nedenle, biyo hazırlıklarımızın kalitesini sürekli iyileştiriyor ve bilimsel, laboratuvar ve pratik araştırmalar yapıyoruz. Ürünlerimiz hem entegre hem de organik tarımda kullanılmakta olup sertifika Organik Standart ile onaylanmıştır. Çiftçilerin yüksek kaliteli, bol ve sağlıklı hasatlar elde etmelerine başarıyla yardımcı oluyoruz. Birlikte ülkemizin sağlığına değer veriyoruz. Bize katılın - toprağın sağlığı bizim elimizde!
“Antalya Agro” ekibi

Awesome Image

Vizyonumuz

Tarım alanında üreticeilerimizin gübrelerin dengeli kullanımı yoluyla ürün verimliliklerini artırmalarına yardımcı olarak gelirlerini artırmak; çevre sağlığını korumak.

Awesome Image

Misyonumuz

Dünyayı sorumlu bir şekilde beslemek ve gezegeni korumak.Çiftçilerin çevresel etkiyi azaltırken verimi artırmasına ve ürün kalitesini iyileştirmesine olanak sağlamak. Çevresel ve endüstriyel çözümlerimiz ile hava kalitesini iyileştirmek ve emisyonları azaltmak.

Awesome Image

Hedefimiz Yeşil Gelecek

Yüksek kaliteli gübreler sağlayarak gübre endüstrisinde lider olmak, tüm paydaşlarımız için değer yaratmak ve Ülkemiz ve gelecek için gıda güvenliğinin sağlanmasında katalizör bir rol oynamak.